• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Zwiedzanie wystawy obrazów Edwarda Szpocińskiego – klasa II b.

Dnia 19 marca 2019 r. uczniowie klasy II b odwiedzili szkolną czytelnię, w której zorganizowana została wystawa obrazów pana Edwarda Szpocińskiego. Uczniowie podziwiali piękne prace, dyskutowali na temat trudu włożonego w ich wykonanie, dokładnie analizowali ruch pędzla artysty. Dowiedzieli się, że malowanie obrazów może być pasją życia i tak można spędzać wolny czas. Podczas omawiania wrażeń z oglądanej wystawy, dzieci zastanawiały się , jaki będzie następny obraz pana  Edwarda Szpocińskiego. Bardzo dziękujemy za możliwość oglądania obrazów, było to bardzo pozytywne przeżycie dla uczniów.