• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Żonkile raz jeszcze…

Uczniowie klas 3 b i 3 c aktywnie włączyli się w ,,Akcje Żonkile” w 78 rocznice Powstania w Getcie Warszawskim. Uczniowie uczcili pamięć ofiar oglądając film Muzeum POLIN pt. ,, Będę pisać”, wysłuchali reportaż Hanny Warszawianki pt. ,,Jak wyglądało życie w Getcie Warszawskim”, przeczytali bajkę pt. ,,Pamięć drobinek” Zofii Staneckiej. Wykonali pracę plastyczne pt. ,, Żółte żonkile”- symbol akcji.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.