• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Zdrowe śniadanie klasy I d.

W czasie obchodów Dni Zdrowia uczniowie klasy I d dowiedzieli się, że dobrze zbilansowana dieta poprawia pracę mózgu i jest niezbędna, żeby być zdrowym i silnym. Dnia 8 kwietnia, podczas zajęć przygotowali smaczne i zdrowe kanapki. Na kanapkach pojawiły się ser, jajka, sałata, papryka, szczypiorek, ogórek, pomidor, rzodkiewka, kukurydza i wędlina. Wszystkie dzieci  z radością przystąpiły najpierw do działania, a następnie z ogromnym apetytem zjadły  II śniadanie.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.