• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

,,Zdrowe drugie śniadanie” w klasie I a.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia jest śniadanie. Dnia 29 lutego w klasie I a samodzielnie robiliśmy kanapki. Dla niektórych było to nielada wyzwanie, podejmowane pierwszy raz w życiu. Staraliśmy się, aby nasz posiłek był dobrze zbilansowany energetycznie. Nie zabrakło w nim cennych warzyw, których spożywanie szczególnie w okresie zimowym jest bardzo ważne. Dzięki naszym staraniom w kąciku przyrodniczym, wyrosły już szczypiorki i bujne rzeżuchy, którymi udekorowaliśmy nasze kanapki. Przekonaliśmy się, że każdy wysiłek włożony w przygotowanie zdrowego posiłku jest na wagę złota i dzięki niemu nasze kanapki smakowały o niebo lepiej. Przy następnej okazji oprócz kanapek spróbujemy zrobić sok owocowy, który doda nam energii do pracy na cały dzień!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.