Zdobyliśmy już drugi rok z rzędu I miejsce oraz z złoty medal w zmaganiach drużynowych w Małej Olimpiadzie Informatycznej szkół powiatu polkowickiego.

Mamy wielką przyjemność ogłosić że  29 kwietnia w drużynowych zmaganiach uczniów ze szkół powiatu polkowickiego  w VI Małej Olimpiadzie Informatycznej nasza drużyna pod opieką pana Mariusza Bobeły w składzie Aleksandra Jankowska, Dawid Opyrchał i Maciej Gmur zdobyła I miejsce i złote medale. Pragniemy przypomnieć ze jest to już 3 zwycięstwo od początku istnienia konkursu a 2 uzyskane rok po roku.

Zadania przygotowywane były przez nauczycieli zajęć komputerowych i informatyki  powiatu polkowickiego wymagały posiadania wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych.   Każda drużyna miała za zadanie rozwiązać test wiedzy składający się aż z 50 pytań oraz 4 zadania praktyczne z edytora tekstowego,graficznego oraz prezentacji multimedialnej i arkusza kalkulacyjnego.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i dziękujemy za udział  wszystkim uczestnikom oraz opiekunom.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.