Zdobyliśmy I miejsce i złote medale w Małej Olimpiadzie Informatycznej Szkół Podstawowych Powiatu Polkowickiego.

Dnia 28.04.2015r. w Szkole Podstawowej w Chocianowie odbył się Powiatowy Konkurs „Mała Olimpiada Informatyczna”. Naszą szkołę reprezentowała trzyosobowa drużyna uczniów z klasy VIa w składzie: Marta Baran, Marta Prucnal i Jakub Opyrchał.

Uczniowie zmagali się z zadaniami teoretycznymi w formie 50 pytań testowych z zakresu budowy komputera i urządzeń peryferyjnych oraz zadaniami praktycznymi z zakresu programów użytkowych: edytor Paint, edytor tekstów Word, arkusz  kalkulacyjny Excel, program PowerPoint. Uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce, zostali nagrodzeni złotymi medalami, a szkoła otrzymała prawo do przechowania Pucharu Przechodniego do następnych rozgrywek.

 

Edyta Prokopowicz

Mariusz Bobeła

Bookmark the permalink.

Comments are closed.