• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Zbiórka darów rzeczowych w ramach akcji „Podaruj prezent na Święta małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

W grudniu w naszej szkole odbyła się zbiórka darów rzeczowych w ramach akcji „Podaruj prezent na Święta małym pacjentom Przylądka Nadziei”. Społeczność szkolna bardzo aktywnie przystąpiła do zbiórki przynosząc: zabawki, gry planszowe, puzzle, książki, grzechotki, ubrania dla niemowląt, kubki termiczne, ciastolinę, koraliki, klocki konstrukcyjne itp.

Pomysłodawczynią zbiórki była uczennica kl. V c Maja Trastulli, której rodzina współpracuje z fundacją „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” (organizatorem ogólnopolskiej zbiórki).

Wszystkie prezenty Maja wraz z rodzicami dostarczyła do siedziby fundacji, czego dowodem są poniższe zdjęcia oraz podziękowanie, które otrzymaliśmy z „Przylądka Nadziei”.