Zbiórka darów rzeczowych w ramach akcji „Podaruj prezent na Święta małym pacjentom Przylądka Nadziei”.

W grudniu w naszej szkole odbyła się zbiórka darów rzeczowych w ramach akcji „Podaruj prezent na Święta małym pacjentom Przylądka Nadziei”. Społeczność szkolna bardzo aktywnie przystąpiła do zbiórki przynosząc: zabawki, gry planszowe, puzzle, książki, grzechotki, ubrania dla niemowląt, kubki termiczne, ciastolinę, koraliki, klocki konstrukcyjne itp.

Pomysłodawczynią zbiórki była uczennica kl. V c Maja Trastulli, której rodzina współpracuje z fundacją „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” (organizatorem ogólnopolskiej zbiórki).

Wszystkie prezenty Maja wraz z rodzicami dostarczyła do siedziby fundacji, czego dowodem są poniższe zdjęcia oraz podziękowanie, które otrzymaliśmy z „Przylądka Nadziei”.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.