• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Zapraszamy uczniów klas IV- VI do udziału w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną z okazji Świąt Bożego Narodzenia pt. „Do szopy hej pasterze…”.

Konkursy 1Zapraszamy uczniów klas IV- VI do udziału w szkolnym konkursie  na kartkę świąteczną  z okazji Świąt Bożego Narodzenia pt. „Do szopy hej pasterze…”. Prace powinny być wykonane przez jednego uczestnika. Nie dopuszcza się prac grupowych. Proszę nie wpisywać życzeń do kartek. Technika i rozmiar kartki dowolna. Termin składania prac: od 1 do 12 grudnia 2016 roku (praca powinna posiadać metryczkę: imię, nazwisko, klasa).Wszystkie kartki biorące udział w konkursie będą wysłane do podopiecznych Marzycielskiej Poczty.  Kartki składamy u p. M. Czerep.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.