Zapraszamy uczniów klas IV- VI do udziału w szkolnym konkursie na kartkę świąteczną z okazji Świąt Bożego Narodzenia pt. „Do szopy hej pasterze…”.

Konkursy 1Zapraszamy uczniów klas IV- VI do udziału w szkolnym konkursie  na kartkę świąteczną  z okazji Świąt Bożego Narodzenia pt. „Do szopy hej pasterze…”. Prace powinny być wykonane przez jednego uczestnika. Nie dopuszcza się prac grupowych. Proszę nie wpisywać życzeń do kartek. Technika i rozmiar kartki dowolna. Termin składania prac: od 1 do 12 grudnia 2016 roku (praca powinna posiadać metryczkę: imię, nazwisko, klasa).Wszystkie kartki biorące udział w konkursie będą wysłane do podopiecznych Marzycielskiej Poczty.  Kartki składamy u p. M. Czerep.