• Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 28 maja 2021 r. zmieniającego Rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2021r. poz.983) informujemy o zajęciach wspomagających dla uczniów klas IV - VIII, które będą odbywać się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach od 2.09. 2021 r. do 22. 12. 2021 r. W ramach zajęć planuje się realizację wybranych treści z przedmiotów: język polski, matematyka, język angielski oraz innych wskazanych przez nauczycieli. Uczniowie będą kwalifikowani na zajęcia po uzyskaniu pisemnej deklaracji rodzica o uczestnictwie dziecka.

  • Półkolonie dla uczniów klas I - V I organizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 oraz Szkołę Podstawową nr 3 w Polkowicach we współpracy z Gminą Polkowice.

  • Druki do pobrania :
    Ogłoszenie

    Karta półkolonie _lato_2021_SP1
    Karta półkolonie _lato_2021_SP3

Zapraszamy na relację z udziału uczniów naszej szkoły w Konferencji Asów Internetu 11 lutego 2021 r.

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu, 11 lutego aż 130 uczniów naszej szkoły uczestniczyło zdalnie w Konferencji Asów Internetu.

Konferencja dotyczyła bezpieczeństwa w sieci. Odbyła się w tym roku w Polsce po raz pierwszy. Wzięli w niej udział nauczyciele szkół podstawowych i  uczniówie z całego kraju czyniąc dzieki temu spotkaniu internet coraz lepszym i bezpieczniejszym miejscem dla wszystkich.

Obejrzyj retransmisję z  Konferencji Asów Internetu 


Podczas Konferencji Asów Internetu został przesłany mocny i pozytywny komunikat, że warto być w sieci asem i kierować się takimi wartościami jak wzajemna życzliwość, rozsądek i odwaga w działaniu oraz siła i uważność na to, co w internecie jest tworzone i pokazywane.

W ostatniej części konferencji ukazana została  kwestia bezpieczeństwa w sieci i pozytywnego korzystania z internetu oczami rodziców. Jak o sieci gadać z dziećmi? O swoim doświadczeniu zawodowym i prywatnym rozmawili:  mama i blogerka Magda Mikołajczyk (MatkoJedyna), tata i bloger Marcin Perfuński (supertata.tv) oraz tata i aktor Rafał Cieszyński.

Podczas Konferencji Asów Internetu doświadczeni trenerzy, eksperci i praktycy inspirowali mlodych ludzi do kreatywnego korzystania z szerokich możliwości, jakie daje internet oraz prezentowali, jak zmieniać lekcje o bezpieczeństwie w dobrą zabawę.

Źródło/:https://www.szkolazklasa.org.pl/konferencja-asow-internetu-zapraszamy/

Bookmark the permalink.

Comments are closed.