• Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 28 maja 2021 r. zmieniającego Rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2021r. poz.983) informujemy o zajęciach wspomagających dla uczniów klas IV - VIII, które będą odbywać się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach od 2.09. 2021 r. do 22. 12. 2021 r. W ramach zajęć planuje się realizację wybranych treści z przedmiotów: język polski, matematyka, język angielski oraz innych wskazanych przez nauczycieli. Uczniowie będą kwalifikowani na zajęcia po uzyskaniu pisemnej deklaracji rodzica o uczestnictwie dziecka.

 • Półkolonie dla uczniów klas I - V I organizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 oraz Szkołę Podstawową nr 3 w Polkowicach we współpracy z Gminą Polkowice.

 • Druki do pobrania :
  Ogłoszenie

  Karta półkolonie _lato_2021_SP1
  Karta półkolonie _lato_2021_SP3

Zapraszamy do lektury szkolnej gazetki ,,Sówka”.

Drodzy Czytelnicy !

W jesiennym numerze :

 • Wywiad z Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego Natalią Kulik
 • Spotkanie z dziennikarką Panią Marzeną Machniak i uczniami klasy V a i VII b
 • Pasowanie na Pierwszoklasistów
 • Pasowanie na Świetlika
 • Akacja ,,Warto czytać”
 • Prezentacja zdjęć Dominika Łuczka z klasy VIII c
 • Szkolny projekt ,, Zaprezentuj swój talent ”

Co jeszcze ? – przekonajcie się sami . Życzymy miłej lektury😊

Jesienny numer gazetki on-line znajdziecie w zakładce GAZETKA SÓWKA i na stronie Facebook.

Pozdrawiamy Redakcja 😊

Szkolna-gazetka-Sówka-wrzesien-październik-2020-4

Bookmark the permalink.

Comments are closed.