• KOMUNIKAT 6/2021

W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Polkowice, 21 września 2020 r.

Szanowni Państwo!

Dyrektorzy i Nauczyciele

kształcenia zintegrowanego, przyrody, biologii, plastyki

szkół podstawowych  z terenu Gminy Polkowice

Zapraszamy chętnych uczniów i nauczycieli do wzięcia udziału gminnym konkursie plastycznym pod hasłem: „Drzewa wokół nas”, w związku z przypadającym 10 października „Świętem Drzewa”. Organizatorami konkursu są Szkoła Podstawowa nr 3 i  Szkoła Podstawowa nr 2 w Polkowicach. Jednocześnie informujemy, że laureaci konkursu i wyróżnieni uczniowie otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

W załączeniu przesyłamy regulamin (zał. 1 ) i zgodę rodziców na udział dziecka w konkursie (zał. 2).

Załącznik nr 1

Regulamin Gminnego Konkursu Plastycznego „Drzewa wokół nas ” w związku z przypadającym 10 października „Świętem drzewa”
  1. Organizatorzy konkursu: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach

i Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Polkowicach.

• Cele konkursu:

– ukazanie drzew rodzimych i drzew z różnych zakątków świata w jesiennych barwach;

– uświadomienie uczniom pozytywnej roli drzew, w walce z ociepleniem klimatu na Ziemi;

– kształtowanie postaw proekologicznych i zachęcanie do posadzenia własnego drzewa;

• Uczestnicy konkursu:
    – Kategoria I – uczniowie klas I- III SP,                                                                                                    – Kategoria II – uczniowie klas IV– VI SP,
    – Kategoria III – uczniowie klas VII – VIII SP.
  • Wskazówki:

praca płaska, technika dowolna (nie używamy plasteliny, wyrobów spożywczych, itp.), format A3 (SP kl. 4 – 8 ), format A4 (SP kl. 1-3).

Praca powinna zawierać na odwrocie: imię, nazwisko, klasę, szkołę do której uczęszcza  uczeń oraz przyklejoną na odwrocie zgodę rodziców/prawnych opiekunów na udział dziecka w konkursie (załącznik nr 1).

• Miejsca i termin składania prac konkursowych:

Sekretariat Szkoły Podstawowej nr 3, budynek B – ul. Ociosowa 3

Sekretariat Szkoły Podstawowej nr 2, ul. H. Dąbrowskiego 1A

do 16 października 2020 r. (piątek)

z dopiskiem: „Święto drzewa”

PRACE UCZNIÓW DOSTARCZAMY DO SEKRETARIATU W ZAKLEJONEJ KOPERCIE.

• Oceny prac plastycznych, dokona komisja konkursowa.
  • Szkoły biorące udział w konkursie zostaną poinformowane o jego wynikach. Laureaci z poszczególnych grup wiekowych otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe, które zostaną doręczone do sekretariatu właściwej szkoły.
  • Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 3 im. Arkadego Fiedlera w Polkowicach, ul. Kominka 1.
  • Osoby odpowiedzialne za konkurs:

Danuta Jach SP 2 Polkowice i Iwona Olszak – Biniek SP 3 Polkowice (ul. Ociosowa)

Załącznik nr 2

ZGODA NA UDZIAŁ DZIECKA W KONKURSIE

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka …………………………………………………………….. z klasy ……………  w gminnym konkursie plastycznym Drzewa wokół nas organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Polkowicach i Szkołę Podstawową nr 3 w Polkowicach.

Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 3 w Polkowicach, ul. Kominka 1.

………………………………………………………..

Data, podpis rodziców/ opiekunów …………………………………………………………………………………………………