Zajęcia piknikowe bezpiecznego Internetu dla Sieciaków na medal.

W dniu  25.10.2016 r. w naszej szkole  rozpoczeły się zajęcia piknikowe bezpiecznego Inernetu dla Sieciaków na medal w ramach realizacji projektu  edukacyjnego „Bezpiecznie Tu i Tam ”  W trakcie zabaw i gier edukacyjnych oraz oglądania kina Bezpiecznego Internetu uczniowie klas I-VI mają okazję zdobywać bardzo ważną wiedzę oraz umiejętności na temat bezpiecznego poruszania się w Internecie. Rozwiązując kolejne zadania członkowie drużyn poznają największe zagrożenia na jakie narażone jest obecnie dziecko poruszające się po sieci. Uczniowie co najważniejsze poznają również sposoby walki ze Złem w sieci oraz miejsca gdzie mogą otrzymać pomoc i wsparcie.

 

Organizatorzy

Mariusz Bobeła i Ryszard Trela

Bookmark the permalink.

Comments are closed.