• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Zajęcia piknikowe bezpiecznego Internetu dla Sieciaków na medal.

W dniu  25.10.2016 r. w naszej szkole  rozpoczeły się zajęcia piknikowe bezpiecznego Inernetu dla Sieciaków na medal w ramach realizacji projektu  edukacyjnego „Bezpiecznie Tu i Tam ”  W trakcie zabaw i gier edukacyjnych oraz oglądania kina Bezpiecznego Internetu uczniowie klas I-VI mają okazję zdobywać bardzo ważną wiedzę oraz umiejętności na temat bezpiecznego poruszania się w Internecie. Rozwiązując kolejne zadania członkowie drużyn poznają największe zagrożenia na jakie narażone jest obecnie dziecko poruszające się po sieci. Uczniowie co najważniejsze poznają również sposoby walki ze Złem w sieci oraz miejsca gdzie mogą otrzymać pomoc i wsparcie.

 

Organizatorzy

Mariusz Bobeła i Ryszard Trela

Bookmark the permalink.

Comments are closed.