Zajęcia mikołajkowe kl. II c w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach.


Dnia 6 grudnia klasa II c wybrała się na warsztaty do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Polkowicach.Uczniowie spodziewali się tematyki zajęć ze względu na wyjątkowy dzień mikołajkowy. Na początku warsztatów dzieci wysłuchały listu od Mikołaja oraz różnych historii o jego pochodzeniu.Następnie rozwiązywali zagadki, które kolejno odsłaniały części tajemniczego obrazka-oczywiście św. Mikołaja oraz wykonywali ciekawe prace grupowe. Ponadto uczestniczyli w szeregu zabaw z chustą animacyjną i kolorowym tunelem. Na koniec zajęć niespodziewanie pod drzwiami sali znalazły się skrzynie z prezentami.Radość i zdziwienie dzieci było przeogramne. Nikt nie spodziewał się takiego zakończenia zajęć…i o to właśnie chodziło! Dziękujemy Pani Katarzynie Tomczak za wspaniałą organizację zajęć.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.