• Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 28 maja 2021 r. zmieniającego Rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2021r. poz.983) informujemy o zajęciach wspomagających dla uczniów klas IV - VIII, które będą odbywać się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach od 2.09. 2021 r. do 22. 12. 2021 r. W ramach zajęć planuje się realizację wybranych treści z przedmiotów: język polski, matematyka, język angielski oraz innych wskazanych przez nauczycieli. Uczniowie będą kwalifikowani na zajęcia po uzyskaniu pisemnej deklaracji rodzica o uczestnictwie dziecka.

• Półkolonie dla uczniów klas I - V I organizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 oraz Szkołę Podstawową nr 3 w Polkowicach we współpracy z Gminą Polkowice.

• Druki do pobrania :

Karta półkolonie _lato_2021_SP1
    Karta półkolonie _lato_2021_SP3

Zajęcia kulinarne „Świąteczne pierniczki”

Dnia 12.12.2018 r.  zajęcia kulinarne poświęcone były dekorowaniu pierniczków świątecznych. Atmosferę Bożego Narodzenia mogliśmy poczuć dzięki nastrojowej muzyce kolędowej. Dzieci niezwykle odpowiedzialnie i kreatywnie podeszły do zadania. Piernikowe cuda przeszły najśmielsze oczekiwania. Na pochwałę zasługuje fakt, że dzieci chętnie częstowały pierniczkami zarówno uczniów jak i pracowników szkoły. Dodatkowowykonaliśmy kartki bożonarodzeniowe, które przekazaliśmy na świąteczny, szkolny kiermasz zorganizowany przez świetlicę. Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzą uczestnicy koła kulinarnego .