• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

ZAJĘCIA KL. I B W ŚWiETLICY ŚRODOWISKOWEJ W POLKOWICACH „LEKCJA INACZEJ”

 Zajęcia kl. I b w Świetlicy Środowiskowej w Polkowicach

„Lekcja inaczej”

       

           Dnia 8.01.2014 r. uczniowie klasy I b (24 osoby) wraz wychowawczynią Joanną Szpunar uczestniczyli w warsztatach w Świetlicy Środowiskowej w Polkowicach.

W czasie zajęć zorganizowano warsztaty plastyczno-techniczne rozwijające wyobraźnię, inwencję twórczą, a także sprawność manualną dzieci. Powstały cudowne prace (laurki dla Babci i Dziadka z okazji zbliżającego się Ich święta) wykonane zarówno kredkami świecowymi jak i pastelami. Następnie uczniowie malowali farbami gipsowe figurki. Wykonanie wyżej wymienionych prac sprawiło dzieciom wiele radości.

Po wykonaniu prac plastycznych dzieci wzięły udział w zabawach ruchowych ze śpiewem, które dostarczyły im niezapomnianych wrażeń. Na zakończenie pobytu uczniowie zostali poczęstowani łakociami i zaproszeni do udziału w kolejnych zajęciach, które z ochotą przyjęli.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.