• Kartaka dla górników
 • 1.W związku ze zmianą Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2021 r., poz. 1967) wprowadza się od 2 listopada 2021 r. obowiązek zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki poza czasem zajęć edukacyjnych, czyli:
  a ) podczas przerw śródlekcyjnych,
  b) w czasie przebywania w szatniach,
  c) przemieszczania się między pomieszczeniami, w sytuacji braku możliwości zachowania dystansu 1,5 m.

 • 2.Zgodnie z aktualnymi wytycznymi MEiN, MZ i GIS bezwzględnie obowiązują zasady:
  a) higieny: częste mycie rąk, ochrona podczas kichania i kaszlu oraz unikanie dotykania oczu, nosa i ust,
  b) nie można wymieniać się przyborami szkolnymi między sobą.

ZAJĘCIA KL. I B W ŚWiETLICY ŚRODOWISKOWEJ W POLKOWICACH „LEKCJA INACZEJ”

 Zajęcia kl. I b w Świetlicy Środowiskowej w Polkowicach

„Lekcja inaczej”

       

           Dnia 8.01.2014 r. uczniowie klasy I b (24 osoby) wraz wychowawczynią Joanną Szpunar uczestniczyli w warsztatach w Świetlicy Środowiskowej w Polkowicach.

W czasie zajęć zorganizowano warsztaty plastyczno-techniczne rozwijające wyobraźnię, inwencję twórczą, a także sprawność manualną dzieci. Powstały cudowne prace (laurki dla Babci i Dziadka z okazji zbliżającego się Ich święta) wykonane zarówno kredkami świecowymi jak i pastelami. Następnie uczniowie malowali farbami gipsowe figurki. Wykonanie wyżej wymienionych prac sprawiło dzieciom wiele radości.

Po wykonaniu prac plastycznych dzieci wzięły udział w zabawach ruchowych ze śpiewem, które dostarczyły im niezapomnianych wrażeń. Na zakończenie pobytu uczniowie zostali poczęstowani łakociami i zaproszeni do udziału w kolejnych zajęciach, które z ochotą przyjęli.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.