• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

,,Zaczytana szkoła” akcja czytelnicza w kl. II b.

Klasy II biorąc udział w akcji czytelniczej „Zaczytana szkoła”  realizują projekt  edukacyjny  „Książka bramą marzeń” , do którego chętnie przyłączają się rodzice . Podczas zajęć  w klasie II b czytają uczniom wybrane utwory literackie, przyrodnicze, historyczne. Przygotowują prezentacje multimedialne, konkursy na ilustrację do wysłuchanej  książki. Działania te wpływają pozytywnie na czytelnictwo uczniów oraz dostarczają dzieciom wiele radości.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.