• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Z wizytą w Królestwie Grzmiącego Smoka.

Czy Królestwo Grzmiącego Smoka to baśniowa kraina? Mogłoby się tak wydawać ale takie miejsce istnieje naprawdę. Przekonali się o tym uczniowie klasy II b podczas spotkania w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach, które odbyło się 16 października 2015r. . Bhutan, bo tak nazywa się owo królestwo leżące w Himalajach, odkrył przed nami swoje niezwykłe tajemnice. Dzieci poznały jego położenie, zagłębiły się w bhutańskie tradycje i dowiedziały się jak ważny w tym królestwie jest symbol smoka. A wszystko to w drodze nauki przez zabawę czyli rebusy, zagadki, ciekawostki, zabawy ruchowe oraz plastyczne.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.