Dnia 28.09.2018r, w ramach realizacji treści patriotycznych, uczniowie klasy III a i III b udali się na wycieczkę do jednostki wojskowej w Głogowie.

Dnia 28.09.2018r, w ramach realizacji treści patriotycznych, uczniowie klasy III a i III b udali się na wycieczkę do jednostki wojskowej w Głogowie

Celem wyprawy było zapoznanie dzieci ze specyfiką służby wojskowej

i funkcjonowaniem jednostki oraz propagowanie postaw patriotycznych. Trzecioklasiści z wielkim zaciekawieniem obserwowali bojowe pojazdy wojskowe. Mieli również możliwość wejścia do niektórych z nich, co sprawiło im wielką frajdę. Dzięki miłej i życzliwej atmosferze uczniowie chętnie zadawali pytania żołnierzom, oglądali broń oraz inne wojskowe akcesoria. Wizyta w wojsku dostarczyła dzieciom niezapomnianych wrażeń.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.