• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

DODATKOWA INFORMACJA DLA WYCHOWAWCÓW I RODZICÓW. Z radością informujemy, że nasza szkoła pomyślnie przeszła kolejny etap Rozgrzewki i tym samym zakwalifikowała się do Rundy I Dolnośląskiego Turnieju Aktywnych Szkół MultiSport (ASM).

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!

Przed nami kilka miesięcy wspólnych starań o zwiększenie poziomu codziennej aktywności naszych uczniów i z pewnością dużo dobrej zabawy.

Zanim jednak przystąpimy do Rundy I musimy dopełnić ostatnich formalności i zapewnić komplet Waszych zgód na udział dzieci w programie. Bardzo prosimy o wypełnienie i dostarczenie zgody do wychowawcy klasy, który następnie przekaże podpisane zgody koordynatorowi programu. Ostateczny termin dostarczenia zgód przez wychowawcę klasy do 20 kwietnia 2018 r.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z panem Grzegorzem Kielin koordynatorem programu, który odpowie państwu na wszystkie pytania związane z przystąpieniem szkoły do programu (ASM). Dodatkowo, zapraszamy na stronę programu, gdzie z pewnością znajdą Państwo wiele przydatnych informacji:

https://aktywneszkoly.pl,

https://www.facebook.com/AktywneSzkolyMultiSport/).

Dziękujemy za dotychczasową współpracę.

Trzymajcie za nas kciuki w Turnieju!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.