Z przyjemnością informujemy iż reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach już trzeci raz z rzędu zdobyli 1 miejsce w Małej Olimpiadzie Informatycznej.

W dniu 7 kwietnia 2017 r. w Polkowickim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli  zostały przeprowadzone zmagania konkursowe  VII edycji powiatowego konkursu Mała Olimpiada Informatyczna.

Wyświetlanie IMG_20170407_122613.jpg

Wyświetlanie IMG_20170407_122703.jpg

Z przyjemnością informujemy iż reprezentanci  Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach pod opieką pana Mariusza Bobeły już trzeci raz z rzędu zdobyli 1 miejsce i odbiorą złote medale w maju na oficjalnej Gali Laureatów.   Serdecznie dziękujemy tegorocznym  reprezentantom naszej szkolnej drużyny informatycznej  Karolinie Puźnieckiej  z klasy VI b , Dawidowi Opyrchałowi  z klasy VI a  i Krzysztofowi Stępińskiemu z klasy  VI d. dzięki ich wiedzy umiejętnościom i zaangażowaniu Puchar Małej Olimpiady Informatycznej na kolejny rok zagości w murach naszej szkoły.

Szkolny koordynator konkursu Mariusz Bobeła