• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia wielu uczniów naszej szkoły po raz kolejny wzięło udział w akcji Marzycielskiej Poczty pt.: „Świąteczna Kartka”.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia wielu uczniów naszej szkoły po raz kolejny wzięło udział w akcji Marzycielskiej Poczty pt.:  „Świąteczna Kartka”.   Uczniowie z klas  I a, I b, II b, II c,  II d, III a, III b, III c, III d, członkowie koła Caritas a także uczniowie z kl. IV-VI  wykonali kartki, napisali listy, które dotarły do podopiecznych Marzycielskiej Poczty. Wysłane tuż przed świętami sprawiły chorym dzieciom wiele radości.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i nieustającą chęć niesienia pomocy potrzebującym.