• Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 28 maja 2021 r. zmieniającego Rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2021r. poz.983) informujemy o zajęciach wspomagających dla uczniów klas IV - VIII, które będą odbywać się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach od 2.09. 2021 r. do 22. 12. 2021 r. W ramach zajęć planuje się realizację wybranych treści z przedmiotów: język polski, matematyka, język angielski oraz innych wskazanych przez nauczycieli. Uczniowie będą kwalifikowani na zajęcia po uzyskaniu pisemnej deklaracji rodzica o uczestnictwie dziecka.

• Półkolonie dla uczniów klas I - V I organizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 oraz Szkołę Podstawową nr 3 w Polkowicach we współpracy z Gminą Polkowice.

• Druki do pobrania :

Karta półkolonie _lato_2021_SP1
    Karta półkolonie _lato_2021_SP3

XV Olimpiada Informatyczna Juniorów.

oij15-plakat

Już wkrótce rozpoczynamy XV edycję Olimpiady Informatycznej Juniorów! Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w zawodach!

Zachęcamy do zapoznania się z Przewodnikiem po OIJ, który zawiera wszystkie informacje dla zawodników. Na stronie Przepisy udostępniliśmy także wszystkie dokumenty związane z organizacją tegorocznej Olimpiady.

Tura testowa zawodów I stopnia odbędzie się w dwóch terminach:

• 7 października 2020 o godz. 10:00 w zarejestrowanych szkołach,
  • 12 listopada 2020 o godz. 18:00 zdalnie.

Zachęcamy do podejścia do testu w obu tych terminach — Twoim wynikiem będzie maksimum z wyników osiągniętych na obu tych podejściach. W ramach pomocy w przygotowaniach do testu udostępniliśmy przykładowe testy wraz z odpowiedziami i rozwiązaniajmi.