• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Wystawa Józefa Majdy

W dniach 18-19 marca 2021 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Polkowicach odbyła się wystawa prac wykonanych w drewnie przez pana Józefa Majdę. Autor jest mieszkańcem Żukowa. W czasie wolnym rozwija swoją pasję – tworzy rzeźby i płaskorzeźby przedstawiające najczęściej sceny sakralne. Dodatkowo zajmuje się renowacją starych mebli i zegarów. Jego wielką pasją jest pszczelarstwo, stąd znany jest w swojej okolicy z produkcji własnego miodu.   Rodzinna pasieka składa się z oryginalnych uli zbudowanych z drewna przez pana Józefa, które można podziwiać w Żukowie. Uczniowie klas I-III osobiście mogli zobaczyć piękne prace, które pokazują zdolności manualne twórcy i  jego sposób na ciekawe życie.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.