• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Wyścigi rzędów na wesoło.

W dniu  29.10.2018 r. w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Charytatywnym Przyjaciół Dzieci ,,Słoneczko” odbyła się impreza sportowa pod nazwą ,,Wyścigów rzędów na wesoło”. Do udziału w zawodach zgłosiło się 30 uczniów z klas IV-V . Uczniowie sprawdzili swoje umiejętności sportowe w kilku konkurencjach. Skakali przez przeszkody, wykonywali ćwiczenia gimnastyczne i lekkoatletyczne, ponadto prezentowali  zdolności aerobowe. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali puchary i  upominki.