• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Wypożyczamy GRY planszowe do domu!

Nie masz pomysłu na jesienne wieczory? Chcesz wyjątkowo i wesoło spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi? Teraz w Bibliotece możesz wypożyczyć najlepsze gry planszowe do domu! Biznes po polsku, Scrabble, Farmer, Postaw na milion i wiele innych fantastycznych gier dla maluchów, młodzieży i dorosłych. Fantastyczna zabawa dla wszystkich gwarantowana! Zapraszamy do Działu Dziecięco-Młodzieżowego.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.