Wyniki z klasowego konkursu wiedzy o Savoir – Vivre „Obycie umila życie”

 

Celem konkursu było uwrażliwienie na zasady dobrego wychowania, jakie powinny obowiązywać we wzajemnych relacjach społecznych: w towarzystwie rówieśników, wobec osób

starszych zarówno w domu, jak i w miejscu publicznym, w sytuacjach towarzyskich,
jak i oficjalnych.

Do konkursu klasowego zgłosiło się 12 uczniów z klasy IVc, Konkurs jest elementem podsumowania realizowanego projektu wychowawczego „Savoir-vivre ”. Zadaniem konkursowym było odpowiedzenie na 21 pytań zamkniętych, które dotyczyły wiadomości nabywanych podczas organizowanych przez wychowawcę warsztatów, lekcji wychowawczej o tematyce savoir-vivre, oglądania filmów edukacyjnych. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni słodkim upominkiem, a zwycięzcy nagrodami:

I miejsce – Sandra Linda

II miejsce- Iga Wdowiak

III miejsce – Magdalena Litwin, Blanka Rusek, Jędrzej Zimkowski.

33248908_2163759796974378_2110447165754048512_n (1)

Organizatorem konkursu była pani Dorota Hass.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.