Wyniki SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO Szkoła moich marzeń

 

            W dniach 23 – 25 kwietnia 2018 r. został zorganizowany szkolny konkurs plastyczny pod hasłem Szkoła moich marzeń. Adresatami konkursu byli uczniowie klas I – II uczęszczający do Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach. Celem konkursu było rozbudzanie wyobraźni oraz twórczej aktywności uczniów, rozwijanie zdolności manualnych, kształcenie umiejętności posługiwania się środkami artystycznymi dla własnych przeżyć i odczuć, zachęcenie uczniów do aktywnego udziału w obchodach Dni Patrona Szkoły. Prace oceniało powołane przez organizatora konkursu jury w następującym składzie: Joanna Zarzycka – logopeda, Sylwia Minta – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, Aneta Kurowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, Karolina Zimkowska – przedstawiciel Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 w Polkowicach, Oliwia Wołynszczak – uczennica klasy VI d.

Laureatami konkursu zostali:

–                    Dawid Gmur, klasa I a – miejsce I

–                    Katarzyna Madej, klasa II a – miejsce II

–                    Tomasz Winiarski, klasa I c – miejsce III

–                    Oliwia Wojciechowska, klasa I a – wyróżnienie

–                    Fabian Musielak, klasa II a – wyróżnienie

 

Oficjalne ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbyło się 27 kwietnia 2018r., podczas uroczystego apelu z okazji Dnia Patrona. Celem zaprezentowania prac szerszemu gronu widzów, prace laureatów zostały wystawione na wystawie pokonkursowej zorganizowanej w Szkole Podstawowej nr 1 w Polkowicach.

 

 

Gratulujemy laureatom konkursu i życzymy kolejnych sukcesów J

 

 

 

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.