• Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 28 maja 2021 r. zmieniającego Rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2021r. poz.983) informujemy o zajęciach wspomagających dla uczniów klas IV - VIII, które będą odbywać się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach od 2.09. 2021 r. do 22. 12. 2021 r. W ramach zajęć planuje się realizację wybranych treści z przedmiotów: język polski, matematyka, język angielski oraz innych wskazanych przez nauczycieli. Uczniowie będą kwalifikowani na zajęcia po uzyskaniu pisemnej deklaracji rodzica o uczestnictwie dziecka.

  • Półkolonie dla uczniów klas I - V I organizowane przez Szkołę Podstawową nr 1 oraz Szkołę Podstawową nr 3 w Polkowicach we współpracy z Gminą Polkowice.

  • Druki do pobrania :
    Ogłoszenie

    Karta półkolonie _lato_2021_SP1
    Karta półkolonie _lato_2021_SP3

Wyniki szkolnego konkursu matematycznego „Liga zadaniowa”

KonkursyWyniki szkolnego konkursu matematycznego „Liga zadaniowa”

 

W marcu bieżącego roku odbył się drugi etap Szkolnego Trzyetapowego Konkursu Matematycznego dla klas 4 – 6 „Liga zadaniowa”. Konkurs polegał na poprawnym rozwiązaniu jak największej liczby zadań tekstowych.  Zwycięzcami w II etapie są:

1)      W pionie klas 4:

I miejsce: Gardyza Piotr– kl.4a, Kowalski Damian – kl. 4d

II miejsce: Kołtowska Patrycja – kl. 4c, Gil Piotr – kl. 4a

III miejsce: Partyka Michał – kl. 4a, Bisiakowski Maciej– kl. 4d

 

 

2)      W pionie klas 5:

I miejsce: Winiarski Mikołaj – kl. 5b

II miejsce: Zarzycki Mikołaj – kl. 5b,

III miejsce: Dubrowski Jakub – kl. 5b

3)      W pionie klas 6:

I miejsce: Maciak Piotr– kl. 6a

II miejsce: Milnikiel Maksymilian – kl. 6d, Opyrchał Dawid– kl. 6a

III miejsce: Cyran Nikola – kl. 6b,Wesołek Maja – kl. 6a, Olejnik Izabela – kl. 6a

 

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie szkolnego konkursu matematycznego.

Organizator: Sabina Radzięciak , Agnieszka Walkowiak, Monika Habas

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.