• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Wyniki szkolnego konkursu historycznego „Droga Polaków do Niepodległości”

W dniach 20 października – 9 listopada 2020 r. uczniowie kl. V-VIII wzięli udział w szkolnym konkursie historycznym „Droga Polaków do Niepodległości”. Uczestnicy przygotowali prezentacje multimedialne na jeden z wybranych tematów: „Polacy na frontach I wojny światowej (1914-1918), „Droga ku wolności Polaków w latach 1795-1918” i „Ojcowie Wolnej Polski”.
Miło nam poinformować, że laureatami konkursu zostali następujący uczniowie:
I miejsce zajęli: Miłosz Gorczyca z kl. V b (prezentacja pt. „Ojcowie Wolnej Polski”) i Adrian Ściana z kl. VI e („Polacy na frontach I wojny światowej”).
II miejsce – Nikola Łukojko z kl. VI b („Droga ku wolności Polaków 1795-1018”), Małgorzata Lisowiec z kl. VII b („Droga ku wolności Polaków w latach 1795-1918”), Maja Borek z kl. VII e („Ojcowie Wolnej Polski”).
III miejsce – Dominik Zybaczyński z kl. VI d („Ojcowie Wolnej Polski”), Olivia Kotwicka z kl. VII b („Ojcowie Wolnej Polski”), Karolina Król z kl. VIII a („Polacy na frontach I wojny światowej 1795-1918’).

Zobacz:

Droga Polaków do Niepoldległości- prezentacja

Polacy na frontach I wojny światowej – prezentacja

Gratulujemy!
Dziękujemy za udział w konkursie.
Organizatorzy

Bookmark the permalink.

Comments are closed.