• LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

Wyniki szkolnego etapu konkursu matematycznego „Mała Olimpiada Matematyczna dla szkół podstawowych powiatu polkowickiego”.

 

 
Dnia 21 lutego 2019 r. odbył się szkolny etap „Małej Olimpiady Matematycznej”. Uczniowie podzieleni zostali na 3 kategorie wiekowe: A – klasy IV-V, B – klasy VI – VII, C – klasy VIII. Uczestnicy mieli do rozwiązania 5 zadań tekstowych. Zawierały one treści z podstawy programowej z matematyki dla uczniów szkoły podstawowej. Młodzi matematycy musieli wykazać się umiejętnościami operowania zdobytą wiedzą w rozwiązywaniu zadań nietypowych, a więc problemowych z najwyższych poziomów wymagań. Konkurs przeprowadziły i sprawdziły: p. Edyta Prokopowicz, p. M. Jagodzińska, p. M. Szober, p. A. Walkowiak.
 
KATEGORIA A – KLASY IV-V
I miejsce –  Kanikuła Filip  – klasa Vb,
II miejsce –  Walkowiak Wojciech – klasa Vb 
III miejsce –  Kotwicka Olivia  – klasa Vb
Wrona Piotr  – klasa IVd
Ozga Mateusz  – klasa Vb
Puzio Dominika  – klasa Vd
Świeżowska Amelia  – klasa Vd
 
KATEGORIA B – KLASY VI – VII
I miejsce – Gardyza Piotr  – klasa VIa,
II miejsce – Kowalski Damian– klasa VIa 
Winiarski Mikołaj– klasa VIIb 
Gil Piotr– klasa VIa
Burda Paweł– klasa VIa
III miejsce – Iżykiewicz Jakub – klasa VIIa 
KATEGORIA C – KLASY VIII
I miejsce – Krzysztof Stępiński – klasa VIIIa
 
GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!
 
 

 

 
Bookmark the permalink.

Comments are closed.