• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Wyniki szkolnego etapu konkursu matematycznego „Mała Olimpiada Matematyczna dla szkół podstawowych powiatu polkowickiego”.

Dnia 21 lutego 2019 r. odbył się szkolny etap „Małej Olimpiady Matematycznej”. Uczniowie podzieleni zostali na 3 kategorie wiekowe: A – klasy IV-V, B – klasy VI – VII, C – klasy VIII. Uczestnicy mieli do rozwiązania 5 zadań tekstowych. Zawierały one treści z podstawy programowej z matematyki dla uczniów szkoły podstawowej. Młodzi matematycy musieli wykazać się umiejętnościami operowania zdobytą wiedzą w rozwiązywaniu zadań nietypowych, a więc problemowych z najwyższych poziomów wymagań. Konkurs przeprowadziły i sprawdziły: p. Edyta Prokopowicz, p. M. Jagodzińska, p. M. Szober, p. A. Walkowiak.

KATEGORIA A – KLASY IV-V
I miejsce –  Kanikuła Filip  – klasa Vb,