Wyniki szkolnego etapu konkursu matematycznego „Mała Olimpiada Matematyczna dla szkół podstawowych powiatu polkowickiego”.

 

                Dnia 1 marca 2017r. odbył się szkolny etap „Małej Olimpiady Matematycznej”. Uczniowie klas IV – VI mieli do rozwiązania 5 zadań  tekstowych. Zawierały one treści z podstawy programowej z matematyki dla uczniów szkoły podstawowej. Uczniowie musieli wykazać się umiejętnościami operowania zdobytą wiedzą w rozwiązywaniu zadań nietypowych, a więc problemowych z najwyższych poziomów wymagań. Konkurs przeprowadziły i sprawdziły: p. M. Habas, p. S. Radzięciak, p. A. Walkowiak.

WYNIKI

I miejsce –       Burda Paweł (16p.) – klasa IVa

                        Milnikiel Maksymilian – klasa VId

                        Opyrchał Dawid – klasa VIa

II miejsce –     Puźniecka Karolina (15p.) – klasa VIb

                        Winiarski Mikołaj(15p.) – klasa Vb

                        Zarzycki Mikołaj (15p.) – klasa Vb

III miejsce –     Olejnik Joanna (14p.) – klasa VIa

Do etapu powiatowego zakwalifikowali się uczniowie, którzy zajęli I i II miejsce.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów w etapie powiatowym.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.