Wyniki międzyszkolnego konkursu wiedzy Biblijnej ,,Czy znasz Ewangelię św. Marka?”

 Do pierwszego etapu zgłosiło się dziewięcioro uczniów z klas V i V.I  Konkurs był skierowany dla uczniów z klas IV – VII. Pierwszy etap konkursu, został przeprowadzony 16 maja 2019r., z pośród uczestników komisja wyłoniła troje laureatów, którzy zakwalifikowali się do drugiego etapu.

Oto uczniowie, którzy zdobyli największą ilość punktów:                                                                       
                                                            
 1.Olimpia Kościelna kl V b   I miejsce        14pkt/20pkt                                                                                                                                                      2.Kowalski Damian kl. VI d    II miejsce      11pkt/20pkt                                                                                                                                     
3.Woźniakiewicz Julia  III miejsce          8pkt/20pkt                                                                                                                                                        
Pozdrawiam                                                                                                                     
Małgorzata Klepacka – katechetka                                                                                                              
 
Bookmark the permalink.

Comments are closed.