• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Wyniki międzyszkolnego konkursu wiedzy Biblijnej ,,Czy znasz Ewangelię św. Marka?”

 Do pierwszego etapu zgłosiło się dziewięcioro uczniów z klas V i V.I  Konkurs był skierowany dla uczniów z klas IV – VII. Pierwszy etap konkursu, został przeprowadzony 16 maja 2019r., z pośród uczestników komisja wyłoniła troje laureatów, którzy zakwalifikowali się do drugiego etapu.

Oto uczniowie, którzy zdobyli największą ilość punktów:                                                                       
                                                            
 1.Olimpia Kościelna kl V b   I miejsce        14pkt/20pkt                                                                                                                                                      2.Kowalski Damian kl. VI d    II miejsce      11pkt/20pkt                                                                                                                                     
3.Woźniakiewicz Julia  III miejsce          8pkt/20pkt                                                                                                                                                        
Pozdrawiam                                                                                                                     
Małgorzata Klepacka – katechetka                                                                                                              
 
Bookmark the permalink.

Comments are closed.