Wyniki konkursu wiedzy o cukrzycy pod hasłem ,,Pokonaj cukrzycę!”.

W ramach obchodzonych w naszej szkole Światowych Dni Zdrowia na godzinach z wychowawcą klasy IV-VI przystąpili do konkursu wiedzy o cukrzycy pod hasłem Pokonaj cukrzycę! Zadaniem uczniów było rozwiązanie krzyżówki i ułożenie hasła. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców.

I miejsce zajęli uczniowie, którzy odpowiedzieli bezbłędnie na wszystkie pytania: Aleksandra Jankowska VI b, Karolina Puźniecka Vb i Wiktoria Ślusarczyk Vb.

II miejsce zajęli uczniowie, którzy zdobyli 7 punktów:  Maks Ostrowski Vb, Izabela Olejnik Va, Maja Wesołek Va, Michał  Tymofiejew Va oraz Mikołaj Kozłowski Va.

6 punktów i tym samym III miejsce zdobyli: Aleksandra Rachwalska IVb, Zuzanna Jankowiak IVd, Gabriela Kauch IVc, Natalia Sowa IVd, Tamara Kozakiewicz Va, Natalia Wróbel Va i Zuzanna Sobańska z kl. Va.

Rozdanie nagród i dyplomów odbędzie się w czwartek o godz. 11.30 w czytelni szkolnej.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.