Wyjeżdzasz za granicę? Co z edukacją dziecka?

Podręczne kompendium wiedzy o edukacji polonijnej za granicą!

Fundacja Edukacji Polonijnej stworzyła ulotkę w celu przekazania wszystkim rodzicom, przebywającym za granicą bądź planującym wyjazd, informacji na temat różnych form polskiej nauki poza granicami kraju.

Ulotka prezentuje najbardziej znane rodzaje polskiej edukacji dostępnej dla małych Polaków mieszkających poza granicami kraju. Jest ona przewodnikiem dla rodziców w przypadku, gdy zdecydują się oni na wyjazd z Polski bądź już przebywają za granicą i zastanawiają się nad edukacją swoich dzieci.

Ulotka została objęta honorowym patronatem Ministra Spraw Zagranicznych.

Informacja pobrana ze strony http://polonia.edu.pl/ulotka-informacyjna/

Linki do pobrania ulotki

Strona 1 zewnętrzna - ulotka edukacja polonijna
Strona 2 wewnętrzna - ulotka edukacja polonijna

ulotka2-kopia

Bookmark the permalink.

Comments are closed.