“Wycieczka uczniów klasy III c i V d do “Domu wczasów dziecięcych w Przemkowie”.

 
W dniach 12-13 grudnia 2019 r. uczniowie klasy 3c i 5d przebywali na wycieczce w Domu Wczasów Dziecięcych w Przemkowie. Był to niesamowity czas,który zintegrował oba zespoły klasowe.
 

Na początku odwiedziliśmy “Dąb Chrobry”. Dowiedzieliśmy się o legendzie z nim związanej, ale również usłyszeliśmy o przykrej historii jego podpalenia. W trakcie wycieczki wzięliśmy udział w warsztatach tkackich oraz piernikowych. W międzyczasie były zajęcia i zabawy integrujące uczniów, a koniec pierwszego dnia zwieńczony był ogniskiem z kiełbaskami i przyśpiewkami. Podczas całego pobytu uczniowie zdobywali punkty za utrzymywanie porządków i przestrzeganie zasad. Z każdej klasy wyłoniono po 2 zwycięzców, ale tak naprawdę każdy z uczestników zasłużył na pochwałę. Cieszymy się z tak owocnego wyjazdu,który przyniósł wszystkim niezwykłych doznań! Dziękujemy opiekunom ośrodka za niezwykłą opiekę!
 
Katarzyna Walasek
Bookmark the permalink.

Comments are closed.