• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

,,Wycieczka klasy I a i I c do”Osady danieli” w Zamienicach.

 

       Dnia 16.05.2016r. klasy I a  i  I c pojechały na wycieczkę do „Osady danieli” w Zamienicach.  „Osada danieli”, czyli ekologiczne gospodarstwo agroturystyczne dla spragnionych natury, odpoczynku oraz ciszy leśnej,  miejsce gdzie zwierzęta są na wyciągnięcie ręki. Już od samego początku kiedy to zbliżaliśmy się do Osady, otoczonej lasami borów dolnośląskich, mogliśmy zauważyć zwierzaki na wybiegu. Mieliśmy okazję obcować ze zwierzętami takimi jak: lamy, kangury, świnie wietnamskie, nutrie, owce, konie, daniele, zające, gęsi, indyki, kury, kozy oraz bażanty. Gospodarze specjalnym pojazdem zawieźli nas na polanę, gdzie bezpośrednio karmiliśmy daniele, owce oraz kozy. Następnie udaliśmy się do chatki, gdzie otrzymaliśmy słodki poczęstunek oraz kiełbaski z grilla. Po poczęstunku był też czas na dyskotekę z wieloma atrakcjami. Dzieci miały możliwość przejażdżki na kucykach. Dużą atrakcją był sam plac zabaw, na którym była m.in. dmuchana zjeżdżalnia, trampolina, tory przeszkód oraz huśtawki.  Jakby atrakcji było mało, na koniec każdy uczestnik otrzymał watę cukrową oraz popcorn. Pomimo niezbyt ładnej pogody wszyscy bawili się wspaniale a czas tam spędzony upłynął nam bardzo szybko.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.