• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Wycieczka do Wiejskiego Ośrodka Kultury w Sobinie.

16.06.2015 r. uczniowie kl. II c udali się na wycieczkę do  Wiejskiego Ośrodka Kultury w Sobinie. Czekały na nich spora dawka dobrej zabawy. Odbyły się zawody sportowe, wyścigi na wesoło, zabawy integracyjne. Dzieci uczestniczyły w zajęciach plastycznych –  malowanie na folii. Nie zabrakło też malowania twarzy i pieczenia kiełbasek na ognisku. Na koniec każdy otrzymał balonikowego kwiatka, miecz lub zwierzątko. To był niezwykle udany dzień!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.