• *************MISTRZOWIE NAUKI I SPORTU**************

• TAK PRACOWALIŚMY W KL. IV-VII W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Wycieczka do Przemkowa klas I b i I c.

W dniach 5 – 6.12.2019r. uczniowie klasy I b i I c wraz z wychowawczyniami i panią Darią wzięli udział w dwudniowej wycieczce do Przemkowa. Dom Wczasów Dziecięcych powitał nas cudowną atmosferą, świetną kuchnią oraz różnorodną ofertą zajęć. W trakcie warsztatów, zorganizowanych w gospodarstwie agroturystycznym Amazonka w Ostaszowie, mieliśmy okazję poczuć atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Dzieci samodzielnie lepiły pierogi i uszka oraz uczyły się, jak należy nakrywać do stołu. Słuchały także opowieści o Bożym Narodzeniu i śpiewały kolędy. Odnalazł nas tam święty Mikołaj

i obdarował prezentami. Szkoda, że nie było śniegu, ale spacer po lesie i tak bardzo się nam podobał.
 Pobyt w Przemkowie dostarczył wszystkim dużo radości i satysfakcji ze wspólnie spędzonego czasu, w gronie najbliższych kolegów i koleżanek.  Podczas zajęć i zabaw dzieci zintegrowały się ze sobą.
Pierwszaki egzamin z samodzielności zdały na szóstkę!