• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Wspólnie dla klimatu – udział uczniów w akcji sadzenia lasu.

Wieloletnią tradycją naszej szkoły jest udział  uczniów  w  sadzenia lasu. W tegorocznej akcji wzięli udział piątoklasiści z klas b i c. Organizatorem akcji są pracownicy Nadleśnictwa Chocianów, którzy 25 kwietnia 2017 r. zaprosili szkolnych miłośników przyrody do lasu. W trakcie spotkania zapoznali uczniów z zasadami gospodarki leśnej oraz z zasadami sadzenia drzew. Uczniowie chętnie i z wielkim zaangażowaniem zabrali się do pracy. Akcja zakończyła się wielkim sukcesem, gdyż po raz pierwszy posadzono 1326 drzewek, które w przyszłości dostarczą niezbędny do życia tlen.