Wspólnie dla Ani

W dniach 15.03-3.04 Centrum Kultury w Polkowicach zapraszana kiermasz wiosenno-wielkanocny “Wspólnie dla Ani”, który odbędzie się w Atelier Rynek 4A. Cały dochód ze sprzedaży rękodzieła wykonanego przez lokalnych artystów zostanie przekazany na leczenie dla chorej na pęcherzycę Ani Adamczyk, mieszkanki Gminy Polkowice.

Zapraszamy od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-17:00.

Ania niedawno skończyła 25 lat.

Od urodzenia choruje na nieuleczalną chorobę skóry – pęcherzycę. Ta choroba, to pęcherzowe oddzielenie się naskórka i to najcięższa jej odmiana. Mimo tak ciężkiego jej przebiegu, Ania jest pogodną i uśmiechniętą osobą. Uczęszcza do Ochotniczej Straży Pożarnej w Suchej Górnej. Jej drobne ciało pokryte jest pęcherzami wypełnionymi płynem. Trzeba je nakłuwać, opatrywać specjalnymi opatrunkami. To dla Ani ogromny ból i cierpienie.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.