• KOMUNIKAT 6/2021


    W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

    1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Październikowe warsztaty dla uczniów kl. VI-VIII dotyczące przeciwdziałania cyberprzemocy w sieci.

Podczas warsztatów zaprezentowane zostały uczniom materiały szkoleniowe przygotowane przez Ogólnopolską Sieć Edukacyjną w formie materiałów filmowych, notatek cyfrowych oraz zestawu testów podsumowujących zaprezentowane treści.

Warsztaty bezpiecznego internetu zorganizowane przez dyżurnet.pl
Warsztaty bezpiecznego internetu zorganizowane przez dyżurnet.pl
Warsztaty bezpiecznego internetu zorganizowane przez dyżurnet.pl
Warsztaty bezpiecznego internetu zorganizowane przez dyżurnet.pl

Nauczyciel informatyki w formie pogadanki omówił zasady bezpiecznego korzystania z sieci. Przedstawił najczęściej występujące zagrożenia dotyczące m.in. cyberprzemocy, stalkingu, , szkodliwych treści. Uczniowie zostali zapoznani z przepisami prawnymi dotyczącymi odpowiedzialności prawnej nieletnich w kontekście stosowania cyberprzemocy w sieci. Uczestnicy warsztatów odpowiadli na losowo wybrane pytania dotyczące bezpieczeństwa w sieci.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.