• KOMUNIKAT 6/2021

W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Październikowe warsztaty dla uczniów kl. VI-VIII dotyczące przeciwdziałania cyberprzemocy w sieci.

Podczas warsztatów zaprezentowane zostały uczniom materiały szkoleniowe przygotowane przez Ogólnopolską Sieć Edukacyjną w formie materiałów filmowych, notatek cyfrowych oraz zestawu testów podsumowujących zaprezentowane treści.

Warsztaty bezpiecznego internetu zorganizowane przez dyżurnet.pl

Nauczyciel informatyki w formie pogadanki omówił zasady bezpiecznego korzystania z sieci. Przedstawił najczęściej występujące zagrożenia dotyczące m.in. cyberprzemocy, stalkingu, , szkodliwych treści. Uczniowie zostali zapoznani z przepisami prawnymi dotyczącymi odpowiedzialności prawnej nieletnich w kontekście stosowania cyberprzemocy w sieci. Uczestnicy warsztatów odpowiadli na losowo wybrane pytania dotyczące bezpieczeństwa w sieci.