Wojewódzkie Zawody Strzeleckie Ligi Obrony Kraju z broni pneumatycznej.

            W miniony weekend tj. 18 marca na strzelnicy pneumatycznej LOK Lubin odbyły się  Wojewódzkie Zawody Strzeleckie Ligi Obrony Kraju z broni pneumatycznej. Celem zawodów było wyłonienie najlepszych zawodników, którzy w przyszłości mają reprezentować Dolny Śląsk na zawodach wyższej rangi.

            W imprezie wzięła  udział uczennica naszej szkoły (adeptka Szkolnej Drużyny Strzeleckiej) Iza Olejnik z klasy VII a. W konkurencjach startowali obok siebie seniorzy i juniorzy. Tradycyjnie już Iza wystartowała w konkurencji Ppn30 czyli pistolecie pneumatycznym.

            Reprezentantka naszej szkoły spisała się bardzo dobrze i wyrównała swój rekord życiowy. Wśród juniorek była niepokonana, zajęła I miejsce pozostawiając swoje rywalki daleko w tyle. W tym semestrze czekają jeszcze Izę dwa bardzo ważne starty; w kwietniu w Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubuskiego oraz w maju w Pucharze Wiosny – zawodach okręgowych.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.