WOJEWÓDZKI KONKURS „112-RATUJE ŻYCIE” ROZSTRZYGNIĘTY


Urząd Wojewódzki po raz piaty wręczył kilkanaście nagród laureatom konkursu „112 – ratuje życie”. Wśród nich nie zabrakło ucznia naszej szkoły Mikołaja Bukraby, z klasy IVa, który w swojej kategorii wiekowej wywalczył III miejsce.

 Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy na temat numeru 112 oraz propagowanie właściwych zachowań w sytuacjach zagrożenia życia, zdrowia, mienia lub środowiska.Dnia 7 lutego 2020 roku w Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu, odbyła się uroczysta gala. Mikołaj Bukraba z rąk Wojewody Dolnośląskiego, Pana Jarosława Kresy odebrał swoją nagrodę. Dodatkowym przeżyciem dla naszego ucznia było udzielenie wywiadu dla TV3 Wrocław, który został wyemitowany tego samego dnia w wieczornych Faktach.Serdecznie gratulujemy i życzymy Mikołajowi dalszych sukcesów.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.