Wizyta w Urzędzie Gminy klasy VIII b.

 

Dnia 27.02.2019 r. uczniowie klasy VIII b ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach udali się z wizytą do Urzędu Gminy w Polkowicach.

Spotkanie miało na celu poznanie struktury organizacyjnej Urzędu Gminy w Polkowicach oraz zadań należących do pracowników poszczególnych wydziałów w ramach realizacji zadań wynikających z podstawy programowej wiedzy o społeczeństwie. Celem wizyty było również utrwalenie przez uczniów wiedzy o samorządzie gminnym.

Uczniowie zostali przyjęci niezwykle ciepło i życzliwie przez pracowników Urzędu. Uczniowie zwiedzili Salę Konferencyjną, Urząd Stanu Cywilnego, Wydział Ochrony Środowiska. Na koniec wizyty młodzież została zaproszona do gabinetu burmistrza, który przybliżył im swoją pracę.

btrhdr

Bookmark the permalink.

Comments are closed.