• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Wizyta klasy VIII a w Urzędzie Gminy

Dnia 24.01.2020 uczniowie klasy VIII a ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach udali się z wizytą do Urzędu Gminy w Polkowicach.

Spotkanie miało na celu poznanie struktury organizacyjnej Urzędu Gminy w Polkowicach oraz zadań należących do pracowników poszczególnych wydziałów w ramach realizacji wynikających z podstawy programowej wiedzy o społeczeństwie. Celem wizyty było również utrwalenie przez uczniów wiedzy o samorządzie gminnym.

Uczniowie zostali przyjęci niezwykle ciepło i życzliwie przez pracowników Urzędu. Zwiedzili Salę Konferencyjną  Urząd Stanu Cywilnego, Wydział Ochrony Środowiska. Na koniec wizyty młodzież  została zaproszona do gabinetu burmistrza, który przybliżył im swoją pracę.