Wizyta klas II w kinie Bezpiecznego Internetu. Poznajemy dobre Sieciaki i złe Sieciuchy.

Środa tj. 26.10.16 r. to kolejny dzień zajęć piknikowych związanych z Bezpiecznym Internetem . Tym razem to klasy II b i II d  i IV c miały okazję odwiedzić piknikowy internetowy kącik z trzema stacjami  zadaniowymi. Na pierwszej  uczniowie poznali czym jest CYBERPRZEMOC  i jak jej unikać. Na drugiej nauczyli się jak tworzyć BEZPIECZNE HASŁO i zrozumieli dlaczego należy zachować je w tajemnicy. Trzecia pokazała uczestnikom zabawy że nie wolno ujawniać DANYCH OSOBOWYCH , czyli wszystkich informacji o sobie w internecie bo jest to bardzo niebezpieczne. Prowadzący za udzielenie prawidłowych odpowiedzi wręczał uczniom Sieciakowe bilety dzięki którym wszyscy uczestnicy mogli następnie przejść do klasowego kina Bezpiecznego Internetu.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.