Wizyta klas II w kinie Bezpiecznego Internetu. Poznajemy dobre Sieciaki i złe Sieciuchy.

Środa tj. 26.10.16 r. to kolejny dzień zajęć piknikowych związanych z Bezpiecznym Internetem . Tym razem to klasy II b i II d  i IV c miały okazję odwiedzić piknikowy internetowy kącik z trzema stacjami  zadaniowymi. Na pierwszej  uczniowie poznali czym jest CYBERPRZEMOC  i jak jej unikać. Na drugiej nauczyli się jak tworzyć BEZPIECZNE HASŁO i zrozumieli dlaczego należy zachować je w tajemnicy. Trzecia pokazała uczestnikom zabawy że nie wolno ujawniać DANYCH OSOBOWYCH , czyli wszystkich informacji o sobie w internecie bo jest to bardzo niebezpieczne. Prowadzący za udzielenie prawidłowych odpowiedzi wręczał uczniom Sieciakowe bilety dzięki którym wszyscy uczestnicy mogli następnie przejść do klasowego kina Bezpiecznego Internetu.