• KOMUNIKAT  9/2021

  POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

  Od 04 maja 2021 r.:

  Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

  Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

  Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

  Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

  Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Wizyta kina 3D w Szkole Podstawowej nr 1 w Polkowicach

Wizyta kina 3 D w Szkole Podstawowej nr 1 w Polkowicach

15 i 16 marca w naszej szkole odbywała się projekcja filmu w technice 3 D pt. „Życie w głębinach”. Wzięli w niej udział uczniowie klas III – VI. Dzieci, zaopatrzone w specjalne okulary, poznawały tajemniczy świat oceanicznych głębin i raf koralowych oraz żyjące tam zwierzęta. Film wzbudził wiele pozytywnych emocji wśród widzów i na długo pozostanie w ich pamięci. Uczniowie składają serdeczne podziękowania Radzie Rodziców, która współfinansowała seans.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.