• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

„Wiosna malowana wierszem” rozstrzygnięcie konkursu literackiego.

14 maja 2018 r. w bibliotece szkolnej odbyła się uroczystość wręczenia nagród w międzyprzedszkolnym konkursie literackim „Wiosna malowana wierszem”, który przeprowadzony był w ramach realizacji projektu logopedycznego. Skierowany był on do dzieci przedszkolnych z najstarszych grup wiekowych oraz ich rodziców. Konkurs miał na celu rozbudzenie twórczości poetyckiej i wyobraźni uczniów, zwrócenie uwagi na piękno naszej ojczystej mowy, wzbogacenie zasobu słownictwa i rozwijanie mowy. Na konkurs napłynęły  prace z polkowickich placówek oświatowych. Wszystkie prace były na bardzo wysokim poziomie.

IMAG1720

Jury przyznało następujące miejsca i wyróżnienia:

Radosław Macyszyn- PM 3 ( dzieci starsze)

Julian Musielak- OP przy SP 1 ( dzieci młodsze)

Agata Sitnik- OP przy SP 2( dzieci starsze)

Natan Sokalski- OP przy SP 1( dzieci młodsze)

Julia Wesołek- PM 3 ( dzieci starsze)

Franciszek Romanowski -PM 3 ( dzieci młodsze)

Maja Romanowska-PM 3( dzieci młodsze)

Wyróżnienia:

Blanka Rezler- PM 4 ( dzieci starsze)

Wojciech Bisiakowski -PM 3 ( dzieci starsze)

Antoni Gołda – PM 3 ( dzieci młodsze)

Nagrodzeni otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora konkursu. Po wręczeniu nagród uczestnicy spotkania zwiedzili najciekawsze miejsca naszej szkoły . Najwięcej czasu przedszkolaki spędziły na Sali Zabaw.