Widowisko Edukacyjne CUDA ŚWIATA

W piątek  12 grudnia 2014 r. uczniowie klas 0 – III spotkali się , aby uczestniczyć w bogatym w treść spacerze przez historię. Autorem programu pod tytułem „CUDA ŚWIATA” jest P. Stanisław Sielicki – artysta Estrady SAS ze Świebodzina. Widzowie mieli okazję odbyć wędrówkę do starożytności, poznać 7 cudów świata starożytnej architektury. Wcielili się w Greków i Rzymian, zobaczyli charakterystyczne stroje, stali się ekspertami muzycznymi. Nauczyli się, że na wszystko jest sposób i nie należy się poddawać czy załamywać. Siłę zaś należy wykorzystywać właściwie i wzajemnie się szanować. Na zakończenie wybrani uczniowie udowodnili, że są dobrymi matematykami i potrafią logicznie myśleć. Widowisko Pana Sielickiego kolejny raz przebiegało w gorącej i przyjaznej atmosferze, dało dzieciom radość i zadowolenie. atmosferze, z dawką uśmiechu i dobrej zabawy uczniowie poznali odległe kraje.