• KOMUNIKAT  9/2021

POWRÓT UCZNIÓW DO SZKOŁY

Od 04 maja 2021 r.:

Uczniowie klas I-III będą uczyli się stacjonarnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, MZ i GIS.

Uczniowie klas VI-VIII nadal  będą kontynuowali naukę zdalną.

Od 17 maja  2021 r. - tryb hybrydowy dla klas IV-VIII.

Od 31 maja 2021 r. - powrót wszystkich uczniów do nauki stacjonarnej.

Szczegółowy plan pracy hybrydowej dla klas IV-VIII przekażemy w najbliższych dniach.

Widowisko Edukacyjne CUDA ŚWIATA

W piątek  12 grudnia 2014 r. uczniowie klas 0 – III spotkali się , aby uczestniczyć w bogatym w treść spacerze przez historię. Autorem programu pod tytułem „CUDA ŚWIATA” jest P. Stanisław Sielicki – artysta Estrady SAS ze Świebodzina. Widzowie mieli okazję odbyć wędrówkę do starożytności, poznać 7 cudów świata starożytnej architektury. Wcielili się w Greków i Rzymian, zobaczyli charakterystyczne stroje, stali się ekspertami muzycznymi. Nauczyli się, że na wszystko jest sposób i nie należy się poddawać czy załamywać. Siłę zaś należy wykorzystywać właściwie i wzajemnie się szanować. Na zakończenie wybrani uczniowie udowodnili, że są dobrymi matematykami i potrafią logicznie myśleć. Widowisko Pana Sielickiego kolejny raz przebiegało w gorącej i przyjaznej atmosferze, dało dzieciom radość i zadowolenie. atmosferze, z dawką uśmiechu i dobrej zabawy uczniowie poznali odległe kraje.