• KOMUNIKAT 6/2021

W okresie od 12 kwietnia 2021 r. do 18 kwietnia 2021 r.:

1. Uczniowie klas I-VIII będą kontynuowali naukę  zdalną.
    2. Wszystkie informacje na bieżąco będą pojawiały się na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebooka.

Warsztaty “Zawody przyszłości” w klasach VII a, VII b i VII d

Dnia 26 listopada uczniowie klas VII a, VII b oraz VII d uczestniczyli w warsztatach na temat “Zawody przyszłości” organizowanych na Uczelni Jana Wyżykowskiego w Polkowicach. Dowiedzieli się jak co to jest barometr przyszłości oraz dlaczego warto z niego korzystać i śledzić jego zmiany. W czasie wykładu zostały zaprezentowane zawody, które znikną lub zostaną zmodyfikowane oraz przedstawiono wskazówki co zrobić aby odnaleźć się na rynku pracy. Pod koniec uczniowie dowiedzieli się jakie będą kompetencje przyszłości oraz na jakie studia warto się wybrać, a także otrzymali garść nieterminujących i praktycznych porad.